امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک پیشنهاد یا انتقاد
Exclamation 
سلام
شاید اجازه داده نشه این مطلب انتشار پیدا کنه اما خواهش میکنم حداقل بفرمایید کجا و چطوری این دغدغه را مطرح کنم.
شاید خیلی ها با دیدن عنوان متوجه مطلب شدند اما بازم من خیلی اجمالی مطرح میکنم.
ما چند سالی که داخل مدرسه ایم و خیلی حرکات و رفتارهایی را مشاهده کردیم که مناسب نیست.چندتاش را که خودم دیدم را میگم.
برخورد تند با مدیر آموزش سطح
چند مورد برخورد خیلی تند مسوول آموزش سطح
دخالت توی همه امور مسئولین مدرسه بلا استشنا از مالی و فرهنگی آموزش و پژوهش بگیر تا مجله و...
برخورد نامناسب با طلبه ها
گاهی شوخی های سبک با اساتید و مدعوین
البته من هم مثل خیلی از طلبه ها دوستش دارم
کمک کردن به این نیست که اجازه بدیم هرکاری میخواد بکنه و کسی چیزی نگه.
برای مدرسه زشت نیست
اونایی که از سابق داخل مدرسه بودند اگه یه مقایسه ایی بکنند از اول تا حالا می بینند که داره هرسال بدتر میشه و اگه همینجوری پیش بره چند سال دیگه که قطعا وضیعت بدتر شده دیگه فکر کردن برای این موضوع هم برای خودش و هم مسئلین چقدر سخته.
باور کنید چند وقتی که میخوام مطرح کنم اما به خودم میگفتم خودشون به فکر اند.اما امروز یه حرکتی جلوی بچه ها با یکی از مسئلین مدرسه دیدم که من جلوی چند نفر که از بیرون اومده بودند خجالت کشیدم و احساس کردم من باید وظیفه خودم را انجام بدم.
شاید جنبه هایی دیگری هم وجود داره که توی ذهن مسئولین هست که دیگه اینجا ذکر نشد اما هر موقع جلوی ضرر را بگیرید منفعته
ربنا لا تجعل فی قلوبنا غلا للذین امنوا

تکمیلی:
با سلم خدمت مدیر محترم تالار:
اینجانب 68631 پیام خصوصی شما را در مورد ارسال این پست دریافت کردم و متعجب شدم چون بنده چنین پیامی را ارسال نکرده بودم. وقتی در پنل شخصی خود جستجو کردم( با توجه به عدم تسلط بنده به تالار و پنل و نحوه استفاده از آن) متوجه شدم این پیام از پنل بنده ارسال شده است درحالی که هیچ اطلاعی از آن نداشتم. خواهشمندم راهنمایی و رسیدگی بفرمایید. یاعلی

مدیر گروه: علاوه بر اینکه این یک عمل ناشایست از طرف ارسال کننده ی مباشر می باشد، توضیحاتی برای این کاربر ارسال شد.
بقیه دوستان هم مراقب رمز و نام کاربری خود باشند چراکه مسوولیت ارسال ها به عهده ی صاحب کاربری است. اگر احتمال می دهید، رمز شما لو رفته باشد، آن را تغییر دهید.
[یا علی]
سلام منم موافقم مسئولین پیگیری کنند و جواب پیگیریشون را هم اعلام کنند چون بعضی از ما طلبه ها هم از اسین موضوع ناراحتیم و اذیت میشیم